Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Kidzmondo Çocuk Şehri

Mavi Dünya Okulları 1.ve 4.sınıf öğrencileri, velileri ve öğretmenleri ile birlikte Kidzmondo gezisinde bir araya geldiler. İstanbul’un muhteşem manzarası eşliğinde BOĞAZ TURU yaptıktan sonra çocukların eğlence şehri olan Kidzmondo’ya doğru yola çıktılar.

Kidzmondo gerçek hayata nazaran ortalama %70 boyutlarda bir çocuk şehri. İçerdeki tüm detay çocuklara göre düzenlenmiş ve tasarlanmış olup mini şehir teması ile değil, asıl şehir içerisindeki aktiviteleri ile çocuklara gerçek hayatın kapılarını aralıyor. Kidzmondo’nun içerisinde itfaiyeci, doktor, radyocu, polis, bankacı ve tiyatrocu gibi onlarca farklı meslek gurubunun uğraştığı işler çocuklar tarafından yapılıyor.  

Gezimizi titizlikle yürüten  POROY TURİZM yetkililerine, başta İlkokul Müdürümüz Ayşe KÖSTERELİ olmak üzere tüm görevli öğretmenlerimiz ve gezi süresince okulumuzu en iyi şekilde temsil  eden öğrencilerimiz ile değerli velilerimize çok teşekkür ediyoruz.

ÖNCEKİ HABER

Benim Cumhuriyetim

SONRAKİ HABER

Veli Semineri

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Saygı ve Özlemle Anıyoruz 🌹

Sen, ölümün bile silemediği bir tutkusun içimizde… 10 Kasım Pazar günü saat 09.05’i gösterdiğinde; bağımsızlığımızı sağlayan, yurt ve millet bütünlüğünü koruyan, cumhuriyetimizin kurucusu, ULU ÖND

DEVAMI
Saygı ve Özlemle Anıyoruz 🌹

Anıtkabir Ziyaretimiz

2 Kasım Cumartesi günü Mavi Dünya Okulları Ortaokul öğrencileri Atamızın huzuruna çıktılar. Anıtkabir ziyaretiyle öğrencilerimiz Atamıza olan sevgi, saygı ve minnet duygularını ilettiler.

DEVAMI
Anıtkabir Ziyaretimiz

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.