Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • E-GÖREV
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Lisede Mezuniyet Heyecanı

16 yıl önce kurulan Mavi Dünya Kolejinin, 4 yıl önce bünyesine kattığı Mavi Dünya Anadolu Lisesi ikinci mezunlarını veriyor olmanın gururunu yaşadı.

Son sınıf öğrencilerimiz 13 Haziran Perşembe akşamı Cumhuriyet Binası terasında yapılan mezuniyet törenine katıldılar. Velilerimizin büyük bir gurur ve heyecan içinde izlediği yürüyüşte öğrenciler cüppeleri ve kepleriyle adeta göz kamaştırdılar. Programımız; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından edebiyat öğretmenimiz Merve DURAK’ ın yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. 

Okul Kurucumuz Sayın Ömer DOĞRU öğrencilerimize gelecekteki yaşamlarında başarılar dilerken başlarını hep dik tutmaları tavsiyesinde bulundu. Okul Müdürümüz Sayın Hüsnü UZER ise öğrencilerimize, doğruluktan ayrılmadan başarı merdivenlerini tırmanmaları öğüdünü verdi.

 Mezuniyet belgelerinin verilmesi ve mezuniyet kütüğüne mezuniyet levhasının çakılmasıyla birlikte 12. sınıf öğrencileri bayrak ve flamalarını 11. sınıftaki arkadaşlarına teslim ettiler. Tüm öğrenciler keplerini büyük bir coşkuyla havaya atarak mezun olmanın gururunu yaşadılar. Sonrasında ise velilerimiz, öğrencimiz İlayda DEMİRCAN’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde kendileri için hazırlanan kokteyle katıldılar.

                Mezuniyet gecemize katılan değerli velilerimize, programın hazırlamasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

İlk Haberdesiniz

SONRAKİ HABER

Karne Günü

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Lisede Mezuniyet Heyecanı

16 yıl önce kurulan Mavi Dünya Kolejinin, 4 yıl önce bünyesine kattığı Mavi Dünya Anadolu Lisesi ikinci mezunlarını veriyor olmanın gururunu yaşadı. Son sınıf öğrencilerimiz 13 Haziran Perşembe akşam

DEVAMI
Lisede Mezuniyet Heyecanı

Karne Günü

Mavi Dünya Okulları öğrencileri 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını, 14 Haziran Cuma günü karnelerini alarak tamamladılar.

DEVAMI
Karne Günü

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.