Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Meslek Tanıtım Günleri

Mavi Dünya Okulları Kariyer Planlama Kulübünün bu dönemki konukları Avukat Şebnem YILMAZ BEKTAŞ, Diş Hekimi Cihan Şadi UĞUREL, Göz Doktoru Fatma AKALP, Eczacı Emine AKSOP, Psikolog Serhat AYŞEN, Renault Mais’te görevli Makine ve Kimya Mühendisleri Erdal GÖMÜGEN ile Ercan MUTLU’ ydu.

Çeşitli meslek dallarından olan konuklarımız öğrencilerimize; ilgi ve yeteneklerini keşfetmek için neler yapabilecekleri, meslek seçiminde nelere dikkat etmeleri gerektiği, kendini ve meslekleri tanımanın önemi, akademik bakımdan güçlü olunan alanların bilinmesi ve gelecek ile ilgili planların netleştirilmesi gibi konularda bilgiler verdiler.

Meslek Tanıtım Günleri kapsamında etkinliğimize zaman ayıran değerli katılımcılara sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.   

ÖNCEKİ HABER

Veli Semineri

SONRAKİ HABER

Yeni Eğitim Yılına Merhaba . . .

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Veli Semineri

Mavi Dünya Anadolu Lisesi Müdürü Uzman Psk. Danışman İsmet ÖZDEMİR tarafından okulumuz velilerine 5 Ekim Cumartesi günü Anne Baba Eğitimi düzenlendi.

DEVAMI
Veli Semineri

Meslek Tanıtım Günleri

Mavi Dünya Okulları Kariyer Planlama Kulübünün bu dönemki konukları Avukat Şebnem YILMAZ BEKTAŞ, Diş Hekimi Cihan Şadi UĞUREL, Göz Doktoru Fatma AKALP, Eczacı Emine AKSOP, Psikolog Serhat AYŞEN, Renault

DEVAMI
Meslek Tanıtım Günleri

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.