Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Ortaokul Mezuniyet Töreni . . .

8.sınıftan başarıyla mezun olan öğrencilerimiz orta öğretime başlamanın sevincini arkadaşlarından ayrılacak olmanın ise hüznünü anne babalarıyla paylaştılar. Kadriye MANSUR ve Metin YILDIZ’ın açılış konuşmasıyla başlayan program, öğrencilerin 10.Yıl Marşıyla okulumuz spor salonunda yerlerini almasıyla devam etti.

Törende Okul Müdürümüz Server DESTİCİOĞLU yaptığı konuşmada; “Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımıza gözümüz gibi baktık ve şimdi bizler sizlere emanet ediyoruz’’ diyerek duygularını dile getirdi. Ardından, adeta elimizde büyüyen öğrencilerimiz Ege ve Bora NAL kardeşlerin annesi Beyhan NAL tüm velilerimizin adına bir konuşma yaptı.

Yıllardır okulumuzda olan, verdiği emeklerin karşılığını alacağına inandığımız okul birincimiz Eylül ACAR’ın konuşmasının ardından ise mezuniyet belgeleri verildi.

Öğrencilerimize mezuniyet belgelerinin verilmesi ve mezuniyet kütüğüne 2018-2019 mezuniyet levhasının çakılmasıyla birlikte, mezuniyetin simgesi olan kep fırlatma anı tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimiz tarafından gururla alkışlandı.

 

ÖNCEKİ HABER

Mavi Notalar

SONRAKİ HABER

Sunay AKIN ile “GÖRÇEK”

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Veli Semineri

Mavi Dünya Anadolu Lisesi Müdürü Uzman Psk. Danışman İsmet ÖZDEMİR tarafından okulumuz velilerine 5 Ekim Cumartesi günü Anne Baba Eğitimi düzenlendi.

DEVAMI
Veli Semineri

Meslek Tanıtım Günleri

Mavi Dünya Okulları Kariyer Planlama Kulübünün bu dönemki konukları Avukat Şebnem YILMAZ BEKTAŞ, Diş Hekimi Cihan Şadi UĞUREL, Göz Doktoru Fatma AKALP, Eczacı Emine AKSOP, Psikolog Serhat AYŞEN, Renault

DEVAMI
Meslek Tanıtım Günleri

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.