Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Yeni Eğitim Yılına Merhaba . . .

Mavi Dünya Okulları 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılına,9 Eylül Pazartesi günü okulumuz bahçesinde yapılan açılış töreniyle başladı.

Okul Kurucumuz, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını Okul Kurucumuz Ömer DOĞRU yaptı.  Okul Kurucumuz Ömer DOĞRU yaptığı konuşmada, okulumuzun kuruluşundan bugüne geldiği noktayı özetlerken, çizgisinden ödün vermeden Atatürkçü bireyler yetiştirmenin kendisine büyük mutluluk verdiğini vurguladı. Ardından Lise Müdürümüz Hüsnü UZER ve İlkokul Müdürümüz Ayşe KÖSTERELİ’nin yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili konuşmasıyla tören devam etti. Mavi Dünya Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrencimiz Fidem TÜRK ise yaptığı konuşmayla duygusal anlar yaşattı.

Ardından, öğrencilerimizin hazırladığı müzik ve halk oyunu gösterileriyle yeni eğitim öğretim yılına coşkulu bir şekilde başlandı.

Mavi Dünya Okulları olarak 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyoruz.

ÖNCEKİ HABER

Meslek Tanıtım Günleri

SONRAKİ HABER

Lisede Mezuniyet Heyecanı

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Veli Semineri

Mavi Dünya Anadolu Lisesi Müdürü Uzman Psk. Danışman İsmet ÖZDEMİR tarafından okulumuz velilerine 5 Ekim Cumartesi günü Anne Baba Eğitimi düzenlendi.

DEVAMI
Veli Semineri

Meslek Tanıtım Günleri

Mavi Dünya Okulları Kariyer Planlama Kulübünün bu dönemki konukları Avukat Şebnem YILMAZ BEKTAŞ, Diş Hekimi Cihan Şadi UĞUREL, Göz Doktoru Fatma AKALP, Eczacı Emine AKSOP, Psikolog Serhat AYŞEN, Renault

DEVAMI
Meslek Tanıtım Günleri

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.