Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • E-GÖREV
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Mavi Dünya Okullarının ilk ve en önemli yol gösterici ilkesi “önce iyi insan yetiştirmektir”. Eğitimden arttırdığını yine eğitime katarak büyüyen kurumumuz; öğrencisini sadece hayatının çeşitli aşamalarında karşılaşacağı sınavlara değil, doğrudan hayata hazırlar.

Bu okulda sadece güler yüzlü öğretmen ve çalışanlar vardır. Mutlu bir eğitim öğretim ortamı yaratarak, öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek öncelikli hedefimizdir.

Modern eğitim teknikleri kullanan öğretmenlerimiz, teknolojik alt yapımız, yabancı dil eğitim programımız, kültür sanat faaliyetlerimiz, yaşam boyu spor anlayışımız Mavi Dünya Okullarının farklı ve güçlü yanlarıdır.

Yaşam boyu öğrenmekten keyif alan, dünyayla bütünleşen, zihinleri aydınlık, özgüveni yüksek, çevre bilinci olan, sosyal donanımı yüksek öğrenciler bu okulda yetişir.

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Lisede Mezuniyet Heyecanı

16 yıl önce kurulan Mavi Dünya Kolejinin, 4 yıl önce bünyesine kattığı Mavi Dünya Anadolu Lisesi ikinci mezunlarını veriyor olmanın gururunu yaşadı. Son sınıf öğrencilerimiz 13 Haziran Perşembe akşam

DEVAMI
Lisede Mezuniyet Heyecanı

Karne Günü

Mavi Dünya Okulları öğrencileri 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını, 14 Haziran Cuma günü karnelerini alarak tamamladılar.

DEVAMI
Karne Günü

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.