Mavi Dünya Okulları Logosu
  • +90 224 244 44 44
  • Atatürk Köşesi
  • DUYURULAR
  • MAGİSTUM
  • YEMEK LİSTESİ
  • 16.Yıl Başlat Durdur

Mavi Dünya Okullarının ilk ve en önemli yol gösterici ilkesi “önce iyi insan yetiştirmektir”. Eğitimden arttırdığını yine eğitime katarak büyüyen kurumumuz; öğrencisini sadece hayatının çeşitli aşamalarında karşılaşacağı sınavlara değil, doğrudan hayata hazırlar.

Bu okulda sadece güler yüzlü öğretmen ve çalışanlar vardır. Mutlu bir eğitim öğretim ortamı yaratarak, öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek öncelikli hedefimizdir.

Modern eğitim teknikleri kullanan öğretmenlerimiz, teknolojik alt yapımız, yabancı dil eğitim programımız, kültür sanat faaliyetlerimiz, yaşam boyu spor anlayışımız Mavi Dünya Okullarının farklı ve güçlü yanlarıdır.

Yaşam boyu öğrenmekten keyif alan, dünyayla bütünleşen, zihinleri aydınlık, özgüveni yüksek, çevre bilinci olan, sosyal donanımı yüksek öğrenciler bu okulda yetişir.

Mavi Dünya’dan Haberler

NELER OLUYOR? TÜM HABERLER

Veli Semineri

Mavi Dünya Anadolu Lisesi Müdürü Uzman Psk. Danışman İsmet ÖZDEMİR tarafından okulumuz velilerine 5 Ekim Cumartesi günü Anne Baba Eğitimi düzenlendi.

DEVAMI
Veli Semineri

Meslek Tanıtım Günleri

Mavi Dünya Okulları Kariyer Planlama Kulübünün bu dönemki konukları Avukat Şebnem YILMAZ BEKTAŞ, Diş Hekimi Cihan Şadi UĞUREL, Göz Doktoru Fatma AKALP, Eczacı Emine AKSOP, Psikolog Serhat AYŞEN, Renault

DEVAMI
Meslek Tanıtım Günleri

Ön Kayıt Başvurusu

Mavi Dünya Ailesine katılmak için buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.